KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929184
nr 1492 9184
Lambert Werner
(1900-1983), Sverige
Oljemålning, Blomster i vas, osignerad. Olja på pannå, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 60x52
Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:37:59
Lambert Werner
Läs mer om Lambert Werner